19. října 2018

Nabídka služeb

NÁVRH


Stavíte dům nebo toužíte po rekonstrukci bytu? Potřebujete návrh komerčních interiérů nebo kanceláří? Navrhnu pro vás interiér s efektivním využití místa a sloučím krásu s funkčností. 3D vizualizace umožní přesný pohled do vašeho budoucího interiéru.

PORADENSTVÍ


Přemýšlíte o změnách ve vašem bytě? Potřebujete inspiraci? Nemůžete se rozhodnout při nákupu něčeho nového? Využijte interiérové poradenství a konzultace v oblasti bytového designu.

REALIZACE


Na přání zajistím realizaci mnou navrženého interiéru na klíč. Postarám se o cenové nabídky a komunikaci s řemeslníky. Dohlédnu na průběh a kvalitu odvedených prací. Hotový interiér na závěr vybavím efektními dekoracemi.

SPOLUPRÁCE NA DÁLKU


Jste z daleka nebo nemáte čas na osobní schůzku? Ať už máte zájem o konzultaci nebo kompletní návrh interiéru, můžeme spolupracovat i bez osobního setkání.

NÁBYTEK NA MÍRU


Nedaří se vám najít ten perfektní kousek nábytku nebo máte speciální požadavky? Ráda vám pomůžu navrhnout nábytek na míru. Přesné a profesionální výrobní výkresy pro truhláře jsou samozřejmostí.

DOPORUČENÍ


Nepouštíte se do ničeho velkého, ale již vás omrzeli barvy ve vašem domově? Chtělo by to tapetu nebo jen vymalovat? Poradím vás s celkovým barevným řešením a doporučím kvalitní a vyzkoušené řemeslníky.